Bieg Karnawałowy i Bieg Tyłem dla WOŚP!

Bieg Karnawałowy już 28 stycznia we Wrocławiu, łącząc radość biegania, kreatywność i wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Bieg Karnawałowy na 5 i 10 km, z dodatkowym konkursem na najlepsze przebranie oraz nietypowym Biegiem Tyłem na około 1 km, obiecują dostarczyć uczestnikom niezapomnianych przeżyć i jednocześnie wesprzeć szczytny cel.

  • Bieg Karnawałowy: Wybierz trasę 5 lub 10 km i dołącz do biegaczy z całego miasta w duchu wspólnoty i zdrowej rywalizacji.
  • Konkurs na Najlepsze Przebranie: Przygotujcie się na widowiskowe przebrania! Konkurs na najlepsze przebranie połączy sport z kreatywnością, a nagrody dla zwycięzców zapewnią dodatkową motywację.
  • Bieg Tyłem: Niecodzienne wyzwanie dla odważnych – około 1 km biegu tyłem, który nie tylko dostarczy uśmiechów, ale także wsparcie dla WOŚP. Każdy uczestnik, który zdecyduje się na to wyzwanie, wnosząc opłatę startową, wspomoże szczytny cel. Jednocześnie uczestnicy normalnego Biegu Karnawałowego nim wystartują do przodu też pobiegną tyłem.

Tym samym spróbujemy zrobić największy bieg tyłem w Polsce!
Cel Charytatywny:
Wszystkie zebrane środki z opłat startowych z dystansu Biegu Tyłem zostaną przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspierając tym samym ich niesamowitą pracę na rzecz polskiego systemu zdrowia.
Rejestracja:
Rejestracja już otwarta! Zapraszamy do zapisywania się na stronie www.biegkarnawalowy.pro-run.pl i dołączenia do wspólnej akcji.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia do udziału w tej wyjątkowej inicjatywie, łączącej ruch, kreatywność i dobroczynność na rzecz WOŚP!